Kačarína bloguje

Nenútené riadky všehochuti...

 

Problémy s nechtíkmi - pleseň, alebo chýbajúce vitamíny, či minerály

 

Krehké, lámavé, sfarbené nechty…čítajte o mojej skúsenosti ;-) Veď možno pomôže…

Počas štúdia na VS som si na jednej veľmi ,,zaujímavej“ prednáške všimla podozrivú škvrnku na palci pravej ruky. Bola som s týmto problémom u kožného lekára a vraj to nie je nechtová pleseň, len mi chýba nejaký vitamín. Odborná odpoveď na moju otázku : ,,A aký?“ bola vyčerpávajúca, vraj možno vitamín A, D alebo nejaký minerál. Neuspokojená touto otázkou, ale zúfala z kvality mojich nechtíkov ma moje kroky zaviedli do najbližšej lekárne.
Od tých čias som vyskúšala GS Eladen, Viaderm, Biosil… výživné laky…no neuveríte mi, nič z uvedených doplnkov mi nepomáhalo.

Až raz som na nete narazila na stránku www.jasmin.sk a musím Vám prezradiť, že ,,liek“ odporúčaný na uvedených stránkach mi takmer po 10 rokoch môjho trápenia pomohol. Objednala som si Oreganový olej. Nechty mi začali vyrastať zdravšie, jednotnej farby a kvalitnejšie. Je jasné, že som musela byť trpezlivá, no už po 2 týždňoch používania Oregánového oleja som zistila viditeľné zlepšenie.
Okrem kvalitných a dobrých výrobkov som stretla aj milých ľudí, ktorý mi dodali objednaný materiál priamo do môjho rodného mesta. Musím uznať, že tak príjemných, milých ľudí človek nestretáva každý deň.

Ďakujem rod. Beňovej z Trenčianskej Teplej za pomoc z môjho trápenia.

Milí moji, ak máte nejaké problémy pozrite sa na uvedenú stránku a ak ste z okolia DCA, TN, IL nebudete mať problémy ani s dodaním Vašej objednávky.